Hakkımızda Hidrolik ünite, hidrolik silindir, hidrolik borulama

Hidrolik uygulamalarda 20 yıllık deneyim

Teknoser Hidrolik; teknik bilgisini en iyi şekilde aktarabilen deneyimli dinamik kadrosu ve güçlü mühendislik alt yapısıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına destek vermek amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.


Teknoser Hidrolik; 20 yıllık uzman kadrosuyla hidrolik sistem kurulumu, hidrolik borulama, bağlantı elemanları, paslanmaz fittings, enstrümantasyon ekipmanları, hidrolik boru montaj makineler, hidrolik hortum, hidrolik hortum başlıkları ve kriyojenik valfler konularında faaliyet göstermektedir.


Teknoser Hidrolik; yukarıda adı geçen konularda mühendislik, danışmanlık, satış, servis ve eğitim hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda; hidrolik sistem tasarımı, hidrolik blok dizaynı, hidrolik güç ünitesi, hidrolik silindir ve müşterinin ihtiyaçlarına uygun özel hidrolik makine imalatı yapılmaktadır. 


Teknoser Hidrolik firması hidrolik proje tabanlı bir firma olduğundan sistemler için hangi marka ürünün düşünülen uygulama için uygun olduğunu tecrübelerine dayanarak belirlemekte ve projelendirmede kullanmaktadır. Bu yüzden doğru hidrolik malzeme tedariği konusunda sektöründe lider firmaların ürünlerini tedariği konusunda uygun teslim süresi ve fiyat anlayışı içinde müşterilerine sunmaktadır.

 

Teknoser Hidrolik; olarak elde  ettiğimiz tecrübeleri deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimize Hidrolik Sistemlerde Optimum Çözümler sunmak prensibi ile hizmet etmeyi ilke edinmiştir. Bu prensiple, Firmamız  kurulduğundan itibaren üstlendiği başarı, tamamladığı projeleri ile beraber sektörüne yön vererek, güven ve itibar kazanarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

 

Teknoser Hidrolik Borulama

VİZYONUMUZ

Hidrolik borulama, ekipman ve sistem tasarımı konusunda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını yüksek kaliteli ürünlerle en doğru şekilde ve zamanında karşılayarak tercih edilen bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünlerle doğru fiyat politikasını uygulayarak sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak ve uzman mühendislik bilgisi birikimimizle hidrolik borulama, ekipman ve sistem tasarımı konusunda yaptığımız hizmetlerle sanayimize katkıda bulunmak.

FAALİYET KONULARIMIZ

Hidrolik sistem tasarımı ve projelendirme, 

Hidrolik güç ünitesi tasarımı ve imalatı, 

Hidrolik blok dizaynı ve imalatı, 

Hidrolik silindir imalatı, 

Pompa tamiri ve bakımı, 

Hidrolik silindir tamiri ve bakımı, 

Hidrolik ve Pnömatik malzeme satışı,

Hidrolik bağlantı elemanları satışı,

Enstrümantasyon ekipmanları satışı 

Anahtar teslim hidrolik borulama montaj ve devreye alma hizmetleri,

Pickling-Flushing hizmetleri,

Kriyojenik valf, pompa ve izolasyon malzemesi satışı.