Hidrolik Borulama Makinaları- hidrolik borulama, borulama makinaları, boru şişirme

Satışını yapmakta olduğumuz makineler;

Hidrolik boru hazırlama makinesi, boru bükme makinesi, havşalama makinesi, boru ucu şişirme makinesi, hortum sıkma presi, walform makinesi, yüksükleme makinesi, havşa açma makinesi stoklu olarak tedarik edilmektedir. 

Uygun fiyat garantisi;

Hidrolik boru amal makinalarımızda, kaliteli ürünleri uygun fiyata buabilirsiniz.

Hidrolik Boru Hazırlama Makinesi


UYGUN FİYAT-GENİŞ STOK

Multi fonksiyonel mobil ünitemiz her çeşit karbon çelik ve paslanmaz çelik boru için aşağıdaki operasyonları gerçekleştirmektedir.

  • Boru kesme (şerit testere)
  • İç-dış çapak alma (otomatik)
  • Boru bükme (otomatik)
  • Basınçlı hava ile temizleme (kompresör mevcut)
  • Ön yüksükleme (DIN 2353)
  • Havşa açma - 37° (opsiyonel- SAE J541)

Kullanılabilen boru ölçüleri;  6 mm ile 42 mm arasında ve 4 mm et kalınlığına kadar olan hidrolik borularda kulanılmaktadır.Boru Ucu Şekillendirme Makinası (WALFORM)

Neden Boru Ucu Şekillendirme

Özellikle titreşim olan, pik ve yüksek basınç olan ya da boru birleştirme sonrası oluşacak kirlilik problemi istenmeyen yerler için ideal bir çözümdür.

  

Boru Ucu şekillendirme sistemi tüm endüstriyel ya da mobil hidrolik uygulamalarında kaynaklı bağlantı ve yüksüklü bağlantıdan daha ekonomik ve güvenlidir. Paslanmaz yada çelik borularda 6 mm ile 42 mm arası tüm borularda boru ucu şekillendirilmektedir.

Boru çapına göre gerekli tüm kalıplar ayrı ayrı verilecektir.

Boru ucu şekillendirme prensibi;

Boru ucu şekillendirme  yöntemi, standart yüksüklü bağlantı elemanları kullanılarak (DIN 2352), yüksük yerine boru ucunun yüksük şeklinde şişirilmesi prensibine dayanmaktadır. 

Boru ucu şekillendirme örnekleri;

Boru ucu şekilendirme yöntemi ile hidrolik sistemlerde % 100 sızdırmazlık sağlanmaktadır. Walform makinesi olarak da bilinmektedir.

Hidrolik Boru Havşalama Makinası (SAE)

KAYNAKSIZ BRU BİRLEŞTİRME İMKANI;

10 mm den 88,9 mm ye kadar ve 8 mm et kalınlığına kadar borular için 37° veya 90°  havşa açarak 37°SAE flanşlarla kaynaksız bir şekilde hidrolik boruların bağlantısı sağlanabilmektedir. Havşalama  makinelerimizin en önemli avantajı, kaynaklı boru birleştirme yerine   boru ucuna havşa açarak kaynaksız ve hızlı montaj imkanı sağlamaktadır. 350 bara kadar kulanılabilmektedir.

Hidrolik Boru Yüksükleme/Havşalama Makinası

UYGUN FİYAT-GENİŞ STOK

Yüksükleme, havşalama makinesi ile  her çeşit karbon çelik ve paslanmaz çelik  hidrolik borular için aşağıdaki operasyonlar gerçekleştirilmektedir.

  • Ön yüksükleme (DIN 2353)
  • Havşa açma - 37° (opsiyonel-SAE J541)

Uygulanabilir boru çap ölçüleri; 6 mm ile 42 mm arasında ve 4 mm et kalınlığına kadar, karbon çelik veya paslanmaz çelik borularda kullanılabilmektedir.

Hidrolik Boru Bağlantı Elemanları Sistemleri