Hidrolik Bağlantı Elemanları, Karbon Çelik & Paslanmaz Çelik

Hidrolik bağlantı elemanları, karbon çelik ve paslanmaz çelik olmak üzere, olması gereken standart ve kalitede ithal STOKLU olarak tedarik edilmektedir. Ürünlerimiz ile bilgileri aşağıdaki sayfalarda bulabilirsiniz. 


Başlıca ürünler;

Yüksüklü Tip Bağlantı Elemanları, DIN 2353, havşalı fittingsler, ORFS fittingler, hidrolik hortumlar,hortum başlıkları, hidrolik borular, hidrolik kelepçeler, küresel vanalar, SAE flanşlar, hidrolik rakor, boru fittings malzemeleri, hidrolik nipel, dirsek, hidrolik te dir.


Enstrümantasyon ürünlerimiz; çift yüksüklü fittings, tek yüksüklü fittings, (DIN2353), dişli tip fittingsler, dövme fittingsler, havşalı fittingsler (37ᵒ - ORFS ), manifoldlar, küresel vanalar, iğne vanalar, emniyet valfleri, çek valfler, flanşlar (ANSI-DIN-JIS).


Hidrolik Bağlantı Elemanları, Karbon Çelik

VOSS-LARGA Boru Bağlantı Elemanları

hidrolik bağlantı elemanları, hidrolik rakor, hidrolik fittings, hortum başlığı, küresal vana, SAE

VOSS-LARGA DIN 2353 standardına uygun yüksüklü tip bağlantı elemanları konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. Ürünlerin her türlü Tip onay sertifikası mevcut olup, Çinko-Nikel kaplamalı olarak imal edilmektedir. Geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur. 

VOSS-LARGA Hortum ve Hortum Başlıkları

hidrolik bağlantı elemanları, hidrolik rakor, hidrolik fittings, hortum başlığı, küresal vana, SAE

VOSS-LARGA Hidrolik hortum başlıkları imalatı konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. Tip onay sertifikalı olarak imal edilen hortum başlıkları, standart Çinko –Nikel kaplamalı olarak üretilmektedir. Geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur. 

VOSS-LARGA Yüksüklü Tip Hortum Başlıkları

Çinko nikel kaplama, hidrolik rakor, hidrolik fittings, hortum başlığı, küresel vana, SAE flanşlar

VOSS-LARGA yüksüklü tip boru bağlantı elemanları ve hortum başlıkları standart Çinko-Nikel kaplamalı olarak imal edilmekte olup, standart kaplamalara göre 7 kat daha fazla korozyon dayanımı sağlamaktadır.

KHB Marka Küresel Vanalar

küresel vana, flanşlı küresel vana, iğne vana, globe vana, blok vana, 3 yollu vana, paslanmaz vana

KHB marka küresel vanalarımız, paslanmaz çelik ve karbon çelik olarak yüksek kalitede Tip Onay sertifikalı olarak imal edilmektedir. Dişli tip ve SAE flanşlı tip olmak üzere geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur.

SAE Flanşlar

SAE flanş kepi, soket kaynaklı flanşlar, alın kaynaklı flanşlar, DIN flanşlar, flanş kepleri, JIS

SAE Flanges marka SAE flanşlarımız, karbon çelik ve paslanmaz çelik olarak yüksek kalitede ve Tip Onay sertifikalı olarak imal edilmektedir. Stoklarımızda soket kaynaklı SAE flanş, alın kaynaklı SAE flanş, SAE flanş kepleri geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur. 

BENTELER Hidrolik Borular

çekme boru, hidrolik boru, paslanmaz boru, karbon çelik boru, 316 boru, 304 boru, paslanmaz fittings

BENTELER hidrolik tesisat boruları, DIN 2391-C standardına uygun, yüksek kalitede karbon çelik olarak imal edilmektedir. Fosfat kaplı ve galvaniz kaplı hidrolik tesisat boruları geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur.

Hidrolik Bağlantı Elemanları, Paslanmaz Çelik

DICSA yüksüklü tip bağlantı elemanları

paslanmaz fittings, paslanmaz rakor, yüksüklü paslanmaz rakor, paslanmaz vana, iğne vana, 316 rekor

DICSA DIN 2353 standardına uygun yüksüklü tip bağlantı elemanları imalatı konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. Ürünlerin her türlü Tip onay sertifikası mevcut olup, PASLANMAZ ÇELİK, 316L olarak imal edilmektedir. Geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur. 

DICSA Tip onay sertifikalı hidrolik hortum başlıkları

paslanmaz hortum başlığı, hortum başlığı, flanşlı başlık, paslanmaz başlık, paslanmaz rakor, 316

DICSA Hidrolik hortum başlıkları imalatı konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. Tip onay sertifikalı olarak imal edilen hortum başlıkları, standart PASLANMAZ ÇELİK, 316L olarak üretilmektedir. Geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur. 

DICSA JIC 37 havşalı tip bağlantı elemanları

paslanmaz hortum, paslanmaz başlık, örgülü hortum, spiral hortum, hidrolik hortum,

DICSA SAE J541 standardına uygun JIC 37 havşalı tip bağlantı elemanları imalatı konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. Ürünlerin her türlü Tip onay sertifikası mevcut olup, PASLANMAZ ÇELİK, 316L olarak imal edilmektedir. Geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur.

DICSA paslanmaz çelik küresel vanalar

paslanmaz küresal vana, SAE flanşlı küresel vana, paslanmaz vana, iğne vana, hidrolik küresel vana

DICSA marka Küresel vanalarımız, PASLANMAZ ÇELİK olarak yüksek kalitede Tip Onay sertifikalı, (DNV, BV) olarak imal edilmektedir. Dişli tip ve SAE flanşlı tip olmak üzere geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur.

DICSA paslanmaz çelik SAE flanşlar

paslanmaz SAE flanş, paslanmaz kep, soket kaynaklı flanş, paslanmaz kaynaklı flanş, hidrolik flanş

DICSA marka SAE flanşlarımız, PASLANMAZ ÇELİK olarak yüksek kalitede ve Tip Onay sertifikalı olarak imal edilmektedir. Stoklarımızda soket kaynaklı SAE flanş, alın kaynaklı SAE flanş, SAE flanş kepleri geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur. 

TUBATEK paslanmaz çelik tesisat boruları

paslanmaz hidrolik boru, 316 çekme boru, paslanmaz dikişsiz boru, 316 hidrolik boru, 304 çekme boru

TUBATEK hidrolik tesisat boruları, ASTM A269 standardına uygun, yüksek kalitede PASLANMAZ ÇELİK, 316L kalite ve POLİSAJLI PARLAK veya MAT olarak imal edilmektedir. EN10204 3.1b sertifikalı PASLANMAZ ÇELİK hidrolik tesisat boruları geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur. 

SUPERLOK Enstrümantasyon Ürünleri

SUPERLOK çift yüksüklü fittings

tube fittings, swagelok, parker, hook, hamlet, çift yüsüklü fittings, dişli fittings, küresel vana

SUPERLOK, Çift yüksüklü fittings, (double ferrule) imaltı konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. SUPERLOK, çift yüksüklü fittingsler, 316L paslanmaz çelik, Pirinç veya Monel malzemeden imal edilmekte olup, ürünlerin her türlü Tip onay sertifikası mevcuttur. (DNV, BV, LR, RINA, GR, GOST vb.). SWAGELOK, PARKER, HOOK, HAMLET vb. ürünlerin muadilleri mevcut olup, geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur.

SUPERLOK dişli tip fittings

thread fittings, swagelok, parker, hook, hamlet, çift yüsüklü fittings, dişli fittings, küresel vana

SUPERLOK Dişli tip fittings, (thread) imalatı konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. SUPERLOK, dişli tip  fittingsler, 316L paslanmaz çelik, Pirinç veya Monel malzemeden imal edilmekte olup, ürünlerin her türlü Tip onay sertifikası mevcuttur. (DNV, BV, LR, RINA, GR, GOST vb.). Dişli tip fittingsler, geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur.

SUPERLOK tek yüksüklü fittings

paslanmaz tek yüksüklü, swagelok, parker, hook, hamlet, çift yüksüklü fittings, hidrolik paslanmaz,

SUPERLOK DIN 2353 standardına uygun tek yüksüklü fittings, imalatı konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. Ürünlerin her türlü Tip onay sertifikası, (DNV, BV, LR, RINA, GR, GOST vb.).  mevcut olup, PASLANMAZ ÇELİK- 316L, Pirinç veya Monel olarak imal edilmektedir. Geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur

SUPERLOK iğne vanalar, manifoldlar

paslanmaz iğne vana, swageok, parker, hook, hamlet, Enstruman vanaları, needle valf, manifolds

SUPERLOK iğne vanalar, ve manifold imalatı konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. SUPERLOK, iğne vanalar, manifodlar, 316L paslanmaz çelik, Pirinç veya Monel malzemeden imal edilmekte olup, ürünlerin her türlü Tip onay sertifikası mevcuttur (DNV, BV, LR, RINA, GR, GOST vb.). SWAGELOK, PARKER, HOOK, HAMLET vb. ürünlerin muadilleri mevcut olup, geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur.

SUPERLOK enstrümantasyon tip küresel vanalar

paslanmaz küresel vana, ball valve,  swagelok, parker, hook, hamlet, enstruman küresel vana, 316vana

SUPERLOK enstrümantasyon tip küresel vanaların imalatı konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. SUPERLOK, küresel vanalar,  316L paslanmaz çelik, Pirinç veya Monel malzemeden imal edilmekte olup, ürünlerin her türlü Tip onay sertifikası mevcuttur. (DNV, BV, LR, RINA, GR, GOST vb.). SWAGELOK, PARKER, HOOK, HAMLET vb. ürünlerin muadilleri mevcut olup, geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur

SUPERLOK çekvalfler ve quick caupling

paslanmaz çek valf, swagelok, parker, hook, hamlet, çift yüksüklü fittings, paslanmaz quick caupling

SUPERLOK enstrümantasyon tip çekvalf ve quick caupling imalatı konusunda dünyanın lider firmalarından biridir. 

SUPERLOK, çekvalfler ve quick cauplingler,  316L paslanmaz çelik, Pirinç veya Monel malzemeden imal edilmekte olup, ürünlerin her türlü Tip onay sertifikası mevcuttur. (DNV, BV, LR, RINA, GR, GOST vb.). SWAGELOK, PARKER, HOOK, HAMLET vb. ürünlerin muadilleri mevcut olup, geniş miktarlı olarak stoklarımızda mevcuttur