Teknoser Borulama Uygulamaları- Pistonlu Pompa

Anahtar teslim borulama projeleri

Borulama uygulamalarımız, proje disiplinine bağlı kalınarak borulama ekipmanlarımız ve deneyimli ekiplerimiz ile proje zaman planına uygun bir şekilde müşterilerimiz ile paylaşılarak yapılır.


Sistemi devreye alma ve kabul testleri tam zamanında uygulanır. Borulama uygulamalarımız DIN, ASME ve SAE normlarına uygun olarak yapılmaktadır.


Projeye uygun olarak yapılan uygulamalarımız da olması gereken standartların uygulanması ve kaliteli ürün kullanmak ana prensibimizdir. Hidrolik ünite, hidrolik blok,  hidrolik silindir imalatı yapılmakta ve pistonlu pompa, hidrolik hortum, hidrolik bağlantı elemanları satışı yapılmaktadır.


Hidrolik boru montajı otomatik boru imal makinelerimizle yapılmaktadır.

Endüstriyel hidrolik borulama tesisatlarımız montajları yapıldıktan sonra basınç test makinemizde 500 bara kadar statik ve dinamik testleri yapılabilmektedir. Test ve montaj sonrası pickling ve flushing isteğe bağlı olarak uygulanmaktadır.


Başlıca; hidrolik borulama montajı, kaynaklı boru imalatı, proses borulama montajı ve hidrolik blok, hidrolik güç ünitesi, hidrolik silindir, hidrolik sistem kurulumudur.

Montajlarımızda kullandığımız boru standartları

42 mm ye kadar DIN 2391 C normuna uygun soğuk çekme dikişsiz fosfat kaplı EN10305-4 E235+N (St 37-4 NBK - Isıl işlem görüp tavlanmış).


42 mm den büyük olanlar EN10210/1-2 S355J2H veya EN10297 E355 (St 52) DIN 2448 normuna uygun sıcak çelik çekme dikişsiz boru kullanılmaktadır.

Hidrolik Sistem Kurulumu

İşbirliği ile çözüm üretilir

  

Müşteri ihtiyaçlarına göre hidrolik sistem projelendirilmesi yapılarak, Sistem ihtiyaçlarınıza uygun, Endüstriyel veya Mobil hidrolik uygulamaları yapılır. Sistem ihtiyaçlarına göre, selenoid uyarılı, oransal uyarılı veya servo uyarılı valfler kullanılarak uygulama yapılır.

Hidrolik güç ünitesi imalatı

Endüstriyel hidrolik güç ünitesi sisteme uygun imal edilerek optimum çözüm ile bağlanır. Uygun hortum ve boru montajı yapıldıktan sonra sistemde basınç testi yapılarak güvenlik kriterleri sağlanır.